Piektdiena, 19. jūlijs 2024
Par kompāniju Programmas Iestāšanās noteikumi Semināri Grāmatvežu klubs Pasniedzēji Partneri Kontakti

SIA „MKC Vērtspapīri” ir dibināts 1994.gadā. Jau no paša uzņēmuma darbības uzsākšanas, par tā nemainīgu direktori ir bijusi Ņina Saļņikova. Centrs sāka savu darbību ar vērtspapīru tirgus speciālistu kursu organizēšanu, velāk pievēršoties banku darbinieku kvalifikācijas paaugstinašanai. Sākās arī sadarbība ar Maskavas Starptautisko finašu-banku skolu, no kuras uz Rīgu lasīt lekcijas brauca labākie speciālisti – grāmatu un akadēmisko mācību programmu autori.

2001.gada pavasarī SIA „MKC Vērtspapīri” pirmais Latvijā nolēma ieviest unikālo Starptautiskoās Grāmatvežu asociācijas programmu. Apgūt Starptautiskos Grāmatvedības standartus, būt konkurētspējīgam darba tirgū Latvijā un ES - tas saista un pievelk jaunus dalībniekus. Plašu atpazīstamību  „MKC Vērtspapīri” ieguva arī kā Finanšu Universitātes (darbojas ar Krievijas valdības atbalstu) pārstāvis.

Pašlaik  „MKC Vērtspapīri” piedāvā interesantus kursus pēc Starptautikās Grāmatvežu asociācijas un Lielbritānijas Finanšu analītiķu institūta programmām, seminārus banku darbības pilnveidošanai un grāmatvežu kvalifikācijas paaugstinašanai. Starptautiskie finanšu pārskatu standartu programma ir vispieprasītakā programma Latvijā.

Centra devīze: jo vairāk būs izglītotu cilvēku - jo interesantāks, sakārtotāks un ienesīgāks būs Latvijas bizness.

 

 
Statistika
"MKC Vērtspapīri" strādā jau 20 gadus. Kopējais klausītāju skaits sastāda 15000 cilvēku.
2020. gads
2019. gads
2018. gads
2017. gads
2016. gads
2015. gads
2014. gads
2013. gads
2012. gads
2011. gads
2010. gads
2009. gads
2008. gads
2007. gads

Atsauksmes
"...Uzskatu, ka mans lielākais ieguvums kursu rezultātā ir iegūtās zinašanas, ja tās piemirsīsies, tad paliks jebkurā laikā izmantojams izdales materiāls par SGS un ļoti labas atmiņas gan par pasniedzēju, gan par kolēģiem. Jo mācību procesā bija ļoti laba apkārtējā gaisotne jeb aura, savstarpēja sapratne, kas ir ļoti būtiski. ..."

Sīkāk
Šo kompāniju darbinieki ir mācījušies
Šo kompāniju darbinieki ir mācījušies "MKC Vērtspapīri" pēc IPFM (Profesionālo Finanšu Menedžera Institūta, Lielbritānija) programmām:

Sīkāk
"MKC Vērtspapīri" piedāvā saviem absolventiem un klausītājiem izmantot sekojošas mājas lapas sadaļas:

Prese par mums
Fotogalerija
Vakances
Galvenā Jaunumi Atsauksmes Lapas karte Forums e-pasts